BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 4994076
nr 499 4076
Bordslampa
Hnas-Agne Jacobsson, 45 cm [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 december 2007
kl 16:12:03
300 kr
150 kr
250 kr